Nasıl yardımcı olabiliriz?
Menu
SEPETİNİZ

Era 111 Tiryandafil Parfum Qilimi 20 Lt

Era 111 Tiryandafil Parfum Qilimi 20 Lt
Era 111 Tiryandafil Parfum Qilimi 20 Lt
Era 111 Tiryandafil Parfum Qilimi 20 Lt
Era 111 Tiryandafil Parfum Qilimi 20 Lt
Era 111 Tiryandafil Parfum Qilimi 20 Lt
Era 111 Tiryandafil Parfum Qilimi 20 Lt
Bestsellerët Thırrnı Për Një Zbrıtje Të Veçantë
Era 111 Tiryandafil Parfum Qilimi 20 Lt
Era 111 Tiryandafil Parfum Qilimi 20 Lt
Era 111 Tiryandafil Parfum Qilimi 20 Lt
Era 111 Tiryandafil Parfum Qilimi 20 Lt
Era 111 Tiryandafil Parfum Qilimi 20 Lt
Era 111 Tiryandafil Parfum Qilimi 20 Lt
Era 111 Tiryandafil Parfum Qilimi 20 Lt
Karakterıstıkat Që E Bëjnë Atë Të Përsosur
Dallimet Që Bien Në Sy Esencë e pastër me bazë vaji. Me fusnota të larta. Përgjithmonë aromatik. Tipar pa njolla.
Lloji I Përdorimit Industriale
Performanca Qëndrueshmëri E Lartë
Përshkrim I Veçantë Thelbi Me Lule që Përmban Kompozime Orientale Hapet me Portokall dhe Jasemini në Notat e Sipërme, Vazhdon me Vanilje në Notat e Mesme dhe Karamel, Dru Sandali, Patchouli dhe Misk në Notat e Poshtme.
Vendi I Përdorimit Ndërmarrjet profesionale Të Larjes Së Qilimave
Vendi I Prodhimit ITOB Organize Sanayi Bolgesi / Izmir / Turkey
Gün
Saat
Dakika
Saniye
3.720,00 ₺
4.104,00 ₺
Vergiler Hariç: 3.100,00 ₺

Mevcut Seçenekler:


TE TJERA SPECIFIKIME TEKNIKE
Certifikata CEKa                        
Certifikata ISO 14001Ka                        
Certifikata ISO 9001-2018Ka                       
Aprovimi i Ministrit të ShëndetësisëKa                       
Licenca e ProdhimitKa                       


Ju mund Të Kontaktoni Këshilltarët Tanë Të Klientëve Për Të Marrë Parfume Qilimash Edhe më Të Zbritur se Çmimi që Shihni Këtu

+ 1.Parfum Qilimi I Klasës

+ Shënime të larta në këmbë.

+ Aromatik i përhershëm.

+Nuk lë njolla.

ÇFARË AROMË TIRYANDAFIL ? : Ne e quajmë Atë Tiryandafila si familja Sabuncuoğlu. Ajo është si vajza jonë. ajo është jasemini ynë me 30 gjethe. I jep erën malit, gurit dhe tani i jep qilimit për us.it është e vështirë ta harrosh…

  • Përdoret për të përzier erërat e çdo lloji të qilisë, perdet, rrobat dhe për të dhënë erë të çdo mjedisi.
  • Përdoret duke e shpërndarë me spray nga një largësi prej 30 cm në vendin ku do të aplikohet.
Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes sonë.Politika e privatësisëPolitika e Privatësisë.