Nasıl yardımcı olabiliriz?
Menu
SEPETİNİZ

Era 111 Classic Naturemax Detyrë E Rëndë Shampo Profesionale Qilimash 30 Lt

Era 111 Classic Naturemax Detyrë E Rëndë Shampo Profesionale Qilimash 30 Lt
Era 111 Classic Naturemax Detyrë E Rëndë Shampo Profesionale Qilimash 30 Lt
Era 111 Classic Naturemax Detyrë E Rëndë Shampo Profesionale Qilimash 30 Lt
Era 111 Classic Naturemax Detyrë E Rëndë Shampo Profesionale Qilimash 30 Lt
Era 111 Classic Naturemax Detyrë E Rëndë Shampo Profesionale Qilimash 30 Lt
Bestsellerët
Era 111 Classic Naturemax Detyrë E Rëndë Shampo Profesionale Qilimash 30 Lt
Era 111 Classic Naturemax Detyrë E Rëndë Shampo Profesionale Qilimash 30 Lt
Era 111 Classic Naturemax Detyrë E Rëndë Shampo Profesionale Qilimash 30 Lt
Era 111 Classic Naturemax Detyrë E Rëndë Shampo Profesionale Qilimash 30 Lt
Era 111 Classic Naturemax Detyrë E Rëndë Shampo Profesionale Qilimash 30 Lt
Era 111 Classic Naturemax Detyrë E Rëndë Shampo Profesionale Qilimash 30 Lt
Karakterıstıkat Që E Bëjnë Atë Të Përsosur
Dallimet Që Bien Në Sy Ajo Jep Shkëlqim Të Lartë. (Miratohet Raporti I Ndriçimit Të Universitetit Ege. ) Shpëlahet Lehtë. Nuk Lë Mbetje Ngjitëse. Është e Pasur me Shkumë. Me Formulën E Tij Aktive Të Shkumës, Ajo Mbart Papastërti nga Fundi në Sipërfaqe. Ngjyrat Tuaja Janë Të Gjalla Të Shfaqet Siguron. Antshtë Antistatike - Antialergjike. Zbutësi është Shtesë. Është Ekonomik me Kosto Të Ulët Përdorimi.
Lloji I Përdorimit Detyrë E Rëndë - Koncentrat
Performanca Niveli I Testuar - I Avancuar
Vendi I Përdorimit Ndërmarrjet Profesionale Të Larjes Së Qilimave
Vendi I Prodhimit ITOB Organize Sanayi Bolgesi / Izmir / Turkey
Gün
Saat
Dakika
Saniye
2.460,00 ₺
2.664,00 ₺
Vergiler Hariç: 2.050,00 ₺


TE TJERA SPECIFIKIME TEKNIKE
Certifikata CEKa                        
Certifikata ISO 14001Ka                        
Certifikata ISO 9001-2018Ka                       
Raporti i Ndritshmerise
Ka                       
Miratimi i Ministrise se ShendetesiseKa                       
Licenca e ProdhuarKa                       

SHAMPO KLASIKE E QILIMAVE ERA 111 NATUREMAX

Shtë një produkt i lartë efektiv i formuluar posaçërisht për të siguruar që qilimat të pastrohen nga pluhuri, papastërtia, njollat dhe ndotësit e tjerë në proceset Industriale të Larjes së Qilimave.

Vetëm për përdorim profesional.

Ky Shampo depërton thellë në sipërfaqen e qilimit, heq rrënjësisht papastërtitë dhe njollat. Në të njëjtën kohë, pastron ngjyrat e qilimave pa i zbehur dhe dëmtuar ato, duke i dhënë një pamje të ndritshme

kjo i lejon atij të ketë.

Shampot e Qilimave Era 111 janë një zgjedhje ideale për bizneset që ofrojnë shërbime Profesionale Të Larjes së Qilimave. Shtë një ndihmës i domosdoshëm për mijëra biznese në të gjithë botën.

Shtë i përshtatshëm për shumë lloje të ndryshme qilimash, veçanërisht qilima makinerish.

Karakteristika më e madhe e këtij Produkti është se I Jep Shkëlqim Qilimave.

Ka teknologji Të Neutralizimit të Erës.

+ Përdoret për larjen industriale të Qilimave Të Makinerive dhe Të gjitha Llojeve të Qilimave Prej Leshi të endura me Dorë.

+ Qindra Tonë të këtij produkti janë prodhuar për Turqinë dhe jashtë Saj në 10 vitet e fundit.

+ Isshtë një produkt shumë ekonomik kur vlerësohet për sa i përket shkallës së përdorimit.

+ Nuk kërkon përdorimin e zbutësit shtesë.

+ Shtë Një Produkt Teknik për Profesionistët.

+ Ka një kapacitet minimal të larjes së qilimave prej 3000 m2 me 30 kg.

+ Possibleshtë e mundur të lani qilimin 500 m2 me këtë përzierje duke vendosur 5 Kg në 1 ton ujë në ujëra të butë dhe duke e përzier plotësisht.

Parapërgatitja e tepihave përpara larjes siguron rezultate më të mira.

Shamponi Klasik Naturemax për Tepih është një produkt i përqendruar, kështu që rekomandohet të përdoret duke e shpërndarë në ujë të ngrohtë, veçanërisht gjatë muajve të dimrit. 

Përdoruesit e Makinave Automatike:

  • Në ujë të butë, shtoni 5 kg në 1 ton ujë dhe përzieni mirë, me këtë përzierje mund të larësh 500 m² tepih në makinën tuaj automatike. Mund të rregulloni parametrat e makinës tuaj sipas këtyre shifrave. 

Përdoruesit e Makinave të Tipit Dorë:

  • Në ujë të butë, shtoni 5 kg në 1 ton ujë dhe përzieni mirë, me këtë përzierje mund të larësh 500 m² tepih me makinë dorë. Lujeni larjen e tepihave të bërë dorazi, duke i larë shpejt dhe menjëherë shtypni. 
Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes sonë.Politika e privatësisëPolitika e Privatësisë.