Nasıl yardımcı olabiliriz?
Menu
SEPETİNİZ

Shampo Qilimash

Era 111 Classic Naturemax Detyrë E Rëndë Shampo Profesionale Qilimash 30 Lt Era 111 Classic Naturemax Detyrë E Rëndë Shampo Profesionale Qilimash 30 Lt
Bestsellerët
Model: KLASIKNATUREMAX30LT
SHAMPO KLASIKE E QILIMAVE ERA 111 NATUREMAXShtë një produkt i lartë efektiv i formuluar posaçërisht për të siguruar që qilimat të pastrohen nga pluhuri, papastërtia, njollat dhe ndotësit e tjerë në proceset Industriale të Larjes së Qilimave.Vetëm për përdorim profesional.Ky Shampo depërton thellë në..
2.460,00 ₺ 2.664,00 ₺
Vergiler Hariç:2.050,00 ₺
Era 111 Super Naturemax E Lartë Shampo Qilimi E Koncentruar 30 Lt Era 111 Super Naturemax E Lartë Shampo Qilimi E Koncentruar 30 Lt
Bestsellerët
Model: NATUREMAX30LT
ERA 111 SUPER NATUREMAXNë proceset Industriale Të Larjes Së Qilimave: është një produkt me ndikim të lartë i formuluar posaçërisht për të siguruar që qilimat të pastrohen nga pluhuri, papastërtitë, njollat dhe ndotësit e tjerë.Vetëm për përdorim profesional.Ky Shampo depërton thellë në sipërfaqen e ..
2.495,00 ₺ 2.664,00 ₺
Vergiler Hariç:2.079,17 ₺
Era 111 Super Power E Lartë Shampo Qilimi E Koncentruar 30 Lt Era 111 Super Power E Lartë Shampo Qilimi E Koncentruar 30 Lt
Bestsellerët
Model: SUPERPOWER30LT
ERA 111, e cila gjithmonë tejkalon pritjet me risitë e saj, është një shampo që i bën ëndrrat realitet. Është më mirë deri më sot ü a prodhohet.Era 111 Super Power Carpet Shampoo, prodhuar me 18 vjet përvojë shampo Qilimash, është Jashtëzakonisht shumë i Përqendruar.Kjo ju bën ju dhe klientët tuaj t..
3.390,00 ₺ 3.588,00 ₺
Vergiler Hariç:2.825,00 ₺
Era 111 Nitro Detyrë E Rëndë Shampo Profesionale E Qilimave Është Super Koncentruar 30 Lt Era 111 Nitro Detyrë E Rëndë Shampo Profesionale E Qilimave Është Super Koncentruar 30 Lt
Bestsellerët
Model: NITRO30LT
ERA 111 NITRONë Proceset Industriale Të Larjes Së Qilimave: pluhuri i qilimave. shtë një produkt me ndikim të lartë i formuluar posaçërisht për të siguruar që është i lirë nga papastërtitë, njollat dhe ndotësit e tjerë.Vetëm për përdorim profesional.Ky shampo depërton thellë në sipërfaqen e qilimit,..
2.190,00 ₺ 2.348,40 ₺
Vergiler Hariç:1.825,00 ₺
Model: CARPETYUM20
Shampo e koncentruar për larjen e qilimave me shumë shkumë të prodhuar posaçërisht për kompanitë e larjes së qilimave. Shampoja e qilimave Era 111 prodhohet posaçërisht për Qilim, Qilim Mëndafshi, Qilim Bambu, Qilim Leshi, Qilim Pambuku, Qilim Të Ashpër dhe Qilima të Endura me Dorë.Vetëm për përdori..
1.482,00 ₺
Vergiler Hariç:1.235,00 ₺
Model: MTK20LT
+ Qilima Hotel, qilim përkul. Është Një Shampo Matic Carpet me kontroll të shkumës dhe fuqi të lartë të heqjes së njollave të përdorura në aplikacione që kërkojnë larje në vend të makinës, siç janë qilimat E Tapiceri...
1.482,00 ₺
Vergiler Hariç:1.235,00 ₺
Model: ELDOKUMAYUN30LT
Era 111 Shampo Për Qilima Leshi Të Endura Me Dorë është një produkt me efekt të lartë i formuluar posaçërisht për të siguruar që qilimat të pastrohen nga pluhuri, papastërtitë, njollat dhe ndotësit e tjerë në proceset Industriale të Larjes së Qilimave.Procesi nuk Lejon Përzierjen E Ngjyrave Në Larje..
2.430,00 ₺
Vergiler Hariç:2.025,00 ₺
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)
Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes sonë.Politika e privatësisëPolitika e Privatësisë.