Nasıl yardımcı olabiliriz?
Menu
SEPETİNİZ

Produktet E Era 111

Era 111 Classic Naturemax Detyrë E Rëndë Shampo Profesionale Qilimash 30 Lt Era 111 Classic Naturemax Detyrë E Rëndë Shampo Profesionale Qilimash 30 Lt
Bestsellerët
Model: KLASIKNATUREMAX30LT
SHAMPO KLASIKE E QILIMAVE ERA 111 NATUREMAXShtë një produkt i lartë efektiv i formuluar posaçërisht për të siguruar që qilimat të pastrohen nga pluhuri, papastërtia, njollat dhe ndotësit e tjerë në proceset Industriale të Larjes së Qilimave.Vetëm për përdorim profesional.Ky Shampo depërton thellë në..
2.460,00 ₺ 2.664,00 ₺
Vergiler Hariç:2.050,00 ₺
Era 111 Super Naturemax E Lartë Shampo Qilimi E Koncentruar 30 Lt Era 111 Super Naturemax E Lartë Shampo Qilimi E Koncentruar 30 Lt
Bestsellerët
Model: NATUREMAX30LT
ERA 111 SUPER NATUREMAXNë proceset Industriale Të Larjes Së Qilimave: është një produkt me ndikim të lartë i formuluar posaçërisht për të siguruar që qilimat të pastrohen nga pluhuri, papastërtitë, njollat dhe ndotësit e tjerë.Vetëm për përdorim profesional.Ky Shampo depërton thellë në sipërfaqen e ..
2.495,00 ₺ 2.664,00 ₺
Vergiler Hariç:2.079,17 ₺
Era 111 Super Power E Lartë Shampo Qilimi E Koncentruar 30 Lt Era 111 Super Power E Lartë Shampo Qilimi E Koncentruar 30 Lt
Bestsellerët
Model: SUPERPOWER30LT
ERA 111, e cila gjithmonë tejkalon pritjet me risitë e saj, është një shampo që i bën ëndrrat realitet. Është më mirë deri më sot ü a prodhohet.Era 111 Super Power Carpet Shampoo, prodhuar me 18 vjet përvojë shampo Qilimash, është Jashtëzakonisht shumë i Përqendruar.Kjo ju bën ju dhe klientët tuaj t..
3.390,00 ₺ 3.588,00 ₺
Vergiler Hariç:2.825,00 ₺
Era 111 Nitro Detyrë E Rëndë Shampo Profesionale E Qilimave Është Super Koncentruar 30 Lt Era 111 Nitro Detyrë E Rëndë Shampo Profesionale E Qilimave Është Super Koncentruar 30 Lt
Bestsellerët
Model: NITRO30LT
ERA 111 NITRONë Proceset Industriale Të Larjes Së Qilimave: pluhuri i qilimave. shtë një produkt me ndikim të lartë i formuluar posaçërisht për të siguruar që është i lirë nga papastërtitë, njollat dhe ndotësit e tjerë.Vetëm për përdorim profesional.Ky shampo depërton thellë në sipërfaqen e qilimit,..
2.190,00 ₺ 2.348,40 ₺
Vergiler Hariç:1.825,00 ₺
Era 111 Di-Panzer Mbartës I Njollave Të Rënda 20 Lt Era 111 Di-Panzer Mbartës I Njollave Të Rënda 20 Lt
Bestsellerët
Model: DIPANZER20LT
Ju mund të kontaktoni konsulentët tanë të klientëve për të marrë removers njollë qilim edhe më shumë zbritje se çmimi që shihni këtuEfekti i shkëlqyer në +Shaggy, Bamboo, Nepal, Viscose, Tapet Lesh dhe Tapete të tjera të specializuara.+ Heavy Duty Stain Remover. Produkt Special.+ Produkt i koncentru..
2.484,00 ₺
Vergiler Hariç:2.070,00 ₺
Model: CARPETYUM20
Shampo e koncentruar për larjen e qilimave me shumë shkumë të prodhuar posaçërisht për kompanitë e larjes së qilimave. Shampoja e qilimave Era 111 prodhohet posaçërisht për Qilim, Qilim Mëndafshi, Qilim Bambu, Qilim Leshi, Qilim Pambuku, Qilim Të Ashpër dhe Qilima të Endura me Dorë.Vetëm për përdori..
1.482,00 ₺
Vergiler Hariç:1.235,00 ₺
Model: ATYPEEFFECT20LT
Ju mund të kontaktoni konsulentët tanë të klientëve për të marrë removers njollë qilim edhe më shumë zbritje se çmimi që shihni këtu+ Efekti i shkëlqyeshëm në më shumë se 100 njolla dhe mbetje vaji. + Heavy Duty Oil, Stain, Dirt Remover+ Produkt i koncentruar+ Detergjent përdoret duke shtuar sa..
1.344,00 ₺
Vergiler Hariç:1.120,00 ₺
Model: KOMPONENT5LT
Komponenti i Replikimit të Shampove të Tapetit përdoret në procesin e riprodhimit të Era 111 Super Naturemax Shampo Qilimi.Një kuti ju lejon të merrni dy bombola të produktit nga produkti.Sabuncuoğlu Kimya A. S. Është një produkt R&D që është studiuar në laboratorë për shumë vite.Ai siguron stab..
552,00 ₺
Vergiler Hariç:460,00 ₺
Era 111 A Type Plus Mbartës I Njollave Të Rënda 20 Lt Era 111 A Type Plus Mbartës I Njollave Të Rënda 20 Lt
Bestsellerët
Model: ATYPE20LT
Ju mund të kontaktoni konsulentët tanë të klientëve për të marrë removers njollë qilim edhe më shumë zbritje se çmimi që shihni këtu+ Efekti i shkëlqyer në më shumë se 100 njolla dhe mbetje të shëndosha  + Heavy Duty Oil, Stain, Dirt Remover+ Produkt i koncentruar+ Detergjent përdoret duke..
2.118,00 ₺ 2.322,00 ₺
Vergiler Hariç:1.765,00 ₺
Model: ETAMAX20LT
+ Efekti i shkëlqyer në më shumë se 100 Stains dhe Oil Residues Produkt i veçantë+ Heavy Duty Oil, Stain, Dirt Remover+ Produkt i koncentruar+ Detergjent përdoret duke shtuar sasi të ulëta në ujë të përzier. Përdoret gjithashtu si një produkt ndihmës që mund të aplikohet në vend në njollat pas larje..
1.602,00 ₺
Vergiler Hariç:1.335,00 ₺
Model: PERFORMANSKOMPONENT5LT
+ Shtë Një Produkt Inovativ i Krijuar për të Zvogëluar Sasinë e Shamponit në Ujërat e Forta (Shkumës) dhe Për të Përmirësuar Performancën e Shamponit.+ Rrit Përqindjen e Shkëlqimit Të Qilimave në Aplikimet e Larjes së Qilimave.+ Era 111 ka një formulim që do të funksionojë së bashku me Shamponët E Q..
1.278,00 ₺
Vergiler Hariç:1.065,00 ₺
Model: OKSIJEN20LT
+ Molekulë Aktive Oksigjenit+ Heavy Duty Stain Remover+ Mund të aplikohet në vend në njollat pas larjes, ose në rastet kur nuk përdoret një furçë e fortë, mund të përdoret duke shtuar 1/100 në ujë të përzier detergjent. ..
1.458,00 ₺
Vergiler Hariç:1.215,00 ₺
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 33 (3 Sayfa)
Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes sonë.Politika e privatësisëPolitika e Privatësisë.