Nasıl yardımcı olabiliriz?
Menu
SEPETİNİZ

Era 111 Tiryandafil Parfum Qilimi 5 Lt

Era 111 Tiryandafil Parfum Qilimi 5 Lt
Era 111 Tiryandafil Parfum Qilimi 5 Lt
Era 111 Tiryandafil Parfum Qilimi 5 Lt
Thırrnı Për Një Zbrıtje Të Veçantë
Era 111 Tiryandafil Parfum Qilimi 5 Lt
Era 111 Tiryandafil Parfum Qilimi 5 Lt
Era 111 Tiryandafil Parfum Qilimi 5 Lt
Era 111 Tiryandafil Parfum Qilimi 5 Lt
Karakterıstıkat Që E Bëjnë Atë Të Përsosur
Dallimet Që Bien Në Sy Esencë e pastër me bazë vaji. Me fusnota të larta. Përgjithmonë aromatik. Tipar pa njolla.
Lloji I Përdorimit Industriale
Performanca Qëndrueshmëri E Lartë
Përshkrim I Veçantë Thelbi Me Lule që Përmban Kompozime Orientale Hapet me Portokall dhe Jasemini në Notat e Sipërme, Vazhdon me Vanilje në Notat e Mesme dhe Karamel, Dru Sandali, Patchouli dhe Misk në Notat e Poshtme.
Vendi I Përdorimit Ndërmarrjet profesionale Të Larjes Së Qilimave
Vendi I Prodhimit ITOB Organize Sanayi Bolgesi / Izmir / Turkey
Gün
Saat
Dakika
Saniye
3.720,00 ₺
4.104,00 ₺
Vergiler Hariç: 3.100,00 ₺

Mevcut Seçenekler:


TE TJERA SPECIFIKIME TEKNIKE
Certifikata CEKa                        
Certifikata ISO 14001Ka                        
Certifikata ISO 9001-2018Ka                       
Aprovimi i Ministrit të ShëndetësisëKa                       
Licenca e ProdhimitKa                       


Ju mund Të Kontaktoni Këshilltarët Tanë Të Klientëve Për Të Marrë Parfume Qilimash Edhe më Të Zbritur se Çmimi që Shihni Këtu

+ 1.Parfum Qilimi I Klasës

+ Shënime të larta në këmbë.

+ Aromatik i përhershëm.

+Nuk lë njolla.

ÇFARË AROMË TIRYANDAFIL ? : Ne e quajmë Atë Tiryandafila si familja Sabuncuoğlu. Ajo është si vajza jonë. ajo është jasemini ynë me 30 gjethe. I jep erën malit, gurit dhe tani i jep qilimit për us.it është e vështirë ta harrosh…

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes sonë.Politika e privatësisëPolitika e Privatësisë.