Nasıl yardımcı olabiliriz?
Menu
SEPETİNİZ

Era 111 Valentina Parfum Qilimi 5 Lt

Era 111 Valentina Parfum Qilimi 5 Lt
Era 111 Valentina Parfum Qilimi 5 Lt
Era 111 Valentina Parfum Qilimi 5 Lt
Thırrnı Për Një Zbrıtje Të Veçantë
Era 111 Valentina Parfum Qilimi 5 Lt
Era 111 Valentina Parfum Qilimi 5 Lt
Era 111 Valentina Parfum Qilimi 5 Lt
Era 111 Valentina Parfum Qilimi 5 Lt
Karakterıstıkat Që E Bëjnë Atë Të Përsosur
Dallimet Që Bien Në Sy Esencë e pastër me bazë vaji. Me fusnota të larta. Përgjithmonë aromatik. Pronë rezistente ndaj njollave.
Lloji I Përdorimit Industriale
Performanca Qëndrueshmëri E Lartë
Përshkrim I Veçantë Freesia në Top Notes, Karafili, Zambaku, Peony në Shënime të Mesme; Në Shënimet e Fundit, Cedar Tree, Sandalwood, White Musk, Amber.. Rikthimi i momenteve të jetës në jetë.
Vendi I Përdorimit Ndërmarrjet Profesionale Të Larjes Së Qilimave
Vendi I Prodhimit ITOB Organize Sanayi Bolgesi / Izmir / Turkey
Gün
Saat
Dakika
Saniye
3.450,00 ₺
3.590,40 ₺
Vergiler Hariç: 2.875,00 ₺

Mevcut Seçenekler:


TE TJERA SPECIFIKIME TEKNIKE
Certifikata CEKa                        
Certifikata ISO 14001Ka                        
Certifikata ISO 9001-2018Ka                       
Aprovimi i Ministrit të ShëndetësisëKa                       
Licenca e ProdhimitKa                       


Ju mund të kontaktoni konsulentët tanë të klientëve për të blerë parfume qilimash me një zbritje të mëtejshme sesa çmimi që shihni këtu


+ Fusnota e lartë.

+ Përherë aromatik.

+Nuk lë njolla.


Valentina Truth: Ai është një djalë i ri... Trimëri dhe trima.. Të gjithë burrat e duan atë, gratë e respektojnë atë.

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes sonë.Politika e privatësisëPolitika e Privatësisë.