Nasıl yardımcı olabiliriz?
Menu
SEPETİNİZ

Era 111 Valentina Parfum Qilimi 20 Lt

Era 111 Valentina Parfum Qilimi 20 Lt
Era 111 Valentina Parfum Qilimi 20 Lt
Era 111 Valentina Parfum Qilimi 20 Lt
Era 111 Valentina Parfum Qilimi 20 Lt
Era 111 Valentina Parfum Qilimi 20 Lt
Era 111 Valentina Parfum Qilimi 20 Lt
Thırrnı Për Një Zbrıtje Të Veçantë
Era 111 Valentina Parfum Qilimi 20 Lt
Era 111 Valentina Parfum Qilimi 20 Lt
Era 111 Valentina Parfum Qilimi 20 Lt
Era 111 Valentina Parfum Qilimi 20 Lt
Era 111 Valentina Parfum Qilimi 20 Lt
Era 111 Valentina Parfum Qilimi 20 Lt
Era 111 Valentina Parfum Qilimi 20 Lt
Karakterıstıkat Që E Bëjnë Atë Të Përsosur
Dallimet Që Bien Në Sy Esencë e pastër me bazë vaji. Me fusnota të larta. Përgjithmonë aromatik. Pronë rezistente ndaj njollave.
Lloji I Përdorimit Industriale
Performanca Qëndrueshmëri E Lartë
Përshkrim I Veçantë Freesia në Top Notes, Karafili, Zambaku, Peony në Shënime të Mesme; Në Shënimet e Fundit, Cedar Tree, Sandalwood, White Musk, Amber.. Rikthimi i momenteve të jetës në jetë.
Vendi I Përdorimit Ndërmarrjet Profesionale Të Larjes Së Qilimave
Vendi I Prodhimit ITOB Organize Sanayi Bolgesi / Izmir / Turkey
Gün
Saat
Dakika
Saniye
3.450,00 ₺
3.590,40 ₺
Vergiler Hariç: 2.875,00 ₺

Mevcut Seçenekler:


TE TJERA SPECIFIKIME TEKNIKE
Certifikata CEKa                        
Certifikata ISO 14001Ka                        
Certifikata ISO 9001-2018Ka                       
Aprovimi i Ministrit të ShëndetësisëKa                       
Licenca e ProdhimitKa                       


Ju mund të kontaktoni konsulentët tanë të klientëve për të blerë parfume qilimash me një zbritje të mëtejshme sesa çmimi që shihni këtu


+ Fusnota e lartë.

+ Përherë aromatik.

+Nuk lë njolla.


Valentina Truth: Ai është një djalë i ri... Trimëri dhe trima.. Të gjithë burrat e duan atë, gratë e respektojnë atë.

  • Përdoret për të përzier erërat e çdo lloji të qilisë, perdet, rrobat dhe për të dhënë erë të çdo mjedisi.
  • Përdoret duke e shpërndarë me spray nga një largësi prej 30 cm në vendin ku do të aplikohet.
Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes sonë.Politika e privatësisëPolitika e Privatësisë.