Nasıl yardımcı olabiliriz?
Menu
SEPETİNİZ

Era 111 Super Power E Lartë Shampo Qilimi E Koncentruar 30 Lt

Era 111 Super Power E Lartë Shampo Qilimi E Koncentruar 30 Lt
Era 111 Super Power E Lartë Shampo Qilimi E Koncentruar 30 Lt
Era 111 Super Power E Lartë Shampo Qilimi E Koncentruar 30 Lt
Era 111 Super Power E Lartë Shampo Qilimi E Koncentruar 30 Lt
Era 111 Super Power E Lartë Shampo Qilimi E Koncentruar 30 Lt
Bestsellerët
Era 111 Super Power E Lartë Shampo Qilimi E Koncentruar 30 Lt
Era 111 Super Power E Lartë Shampo Qilimi E Koncentruar 30 Lt
Era 111 Super Power E Lartë Shampo Qilimi E Koncentruar 30 Lt
Era 111 Super Power E Lartë Shampo Qilimi E Koncentruar 30 Lt
Era 111 Super Power E Lartë Shampo Qilimi E Koncentruar 30 Lt
Era 111 Super Power E Lartë Shampo Qilimi E Koncentruar 30 Lt
Karakterıstıkat Që E Bëjnë Atë Të Përsosur
Dallimet Që Bien Në Sy Ajo Jep Shkëlqim Të Lartë. (Miratohet Raporti I Ndriçimit Të Universitetit Ege.) Shpëlahet Lehtë. Nuk Lë Mbetje Ngjitëse. Është e Pasur me Shkumë. Me Formulën E Tij Aktive Të Shkumës, Ajo Mbart Papastërti nga Fundi në Sipërfaqe. Kjo I Bën Ngjyrat Të Duken Të Gjalla. Antshtë antistatike-Antialergjike. Zbutësi është Shtesë. Është Ekonomik me Kosto Të Ulët Përdorimi.
Lloji I Përdorimit Detyrë E Rëndë - Koncentrat
Performanca Niveli I Testuar - I Avancuar
Vendi I Përdorimit Ndërmarrjet profesionale Të Larjes Së Qilimave
Vendi I Prodhimit ITOB Organize Sanayi Bolgesi / Izmir / Turkey
Gün
Saat
Dakika
Saniye
3.390,00 ₺
3.588,00 ₺
Vergiler Hariç: 2.825,00 ₺


TE TJERA SPECIFIKIME TEKNIKE
Certifikata CEKa                        
Certifikata ISO 14001Ka                        
Certifikata ISO 9001-2018Ka                       
Raporti i Ndritshmerise
Ka                       
Miratimi i Ministrise se ShendetesiseKa                       
Licenca e ProdhuarKa                       

ERA 111, e cila gjithmonë tejkalon pritjet me risitë e saj, është një shampo që i bën ëndrrat realitet. Është më mirë deri më sot ü a prodhohet.

Era 111 Super Power Carpet Shampoo, prodhuar me 18 vjet përvojë shampo Qilimash, është Jashtëzakonisht shumë i Përqendruar.

Kjo ju bën ju dhe klientët tuaj të kënaqur me shkallën e tij shumë të ulët të përdorimit, shkëlqimin e lartë dhe funksionin e heqjes së njollave.

SHAMPO PËR QILIMA SUPER POWER ERA 111

Shtë një produkt me ndikim të lartë i formuluar posaçërisht për të siguruar që qilimat të pastrohen nga pluhuri, papastërtia, njollat dhe ndotësit e tjerë në proceset Industriale të Larjes së Qilimave.

Vetëm për përdorim profesional.

Ky Shampo depërton thellë në sipërfaqen e qilimit, heq rrënjësisht papastërtitë dhe njollat. Në të njëjtën kohë, pastron ngjyrat e qilimave pa i zbehur dhe dëmtuar ato, duke i dhënë një pamje të ndritshme

kjo i lejon atij të ketë.

Shampot e Qilimave Era 111 janë një zgjedhje ideale për bizneset që ofrojnë shërbime Profesionale Të Larjes së Qilimave. Shtë një ndihmës i domosdoshëm për mijëra biznese në të gjithë botën.

Shtë i përshtatshëm për shumë lloje të ndryshme qilimash, veçanërisht qilima makinerish.

Karakteristika më e madhe e këtij Produkti është se I Jep Shkëlqim Qilimave.

Ka teknologji Të Neutralizimit të Erës.

+ Përdoret për larjen industriale të Qilimave Të Makinerive dhe Të gjitha Llojeve të Qilimave Prej Leshi të endura me Dorë.

+ Qindra Tonë të këtij produkti janë prodhuar për Turqinë dhe jashtë Saj në 10 vitet e fundit.

+ Isshtë një produkt shumë ekonomik kur vlerësohet për sa i përket shkallës së përdorimit.

+ nuk kërkon përdorimin e zbutësit shtesë.

+ Shtë Një Produkt Teknik për Profesionistët.

+ Ka një kapacitet minimal të larjes së qilimave prej 10.000 m2 me 30 kg.

+ Possibleshtë e mundur të lani qilimin 900 m2 me këtë përzierje duke vendosur 3 Kg në 1 ton ujë në ujëra të butë dhe duke e përzier plotësisht.

Paratë para pastrimit do t'ju japin rezultate më të mira.

Super Power Shampo Qilimi, një produkt i konsentruar, kështu që është e rekomanduar ta përdorni duke e zbardhur në ujë të ngrohtë, veçanërisht gjatë muajve të dimrit. 

Përdoruesit e Automatizuar të Makinave:

Me ujë të butë, shtoni 3 kg në një ton ujë dhe përzieni mirë, kështu mund të larë 900 m² të qilisë në makinën tuaj automatike. Mund të rregulloni parametrat e makinës sipas këtyre ndanësve. 

Përdoruesit e Makinave të Dorës:

Me ujë të butë, shtoni 3 kg në një ton ujë dhe përzieni mirë, kështu mund të larë 900 m² të qilisë. 

Larini qilimat e dorës dhe ato me leshë, larini shpejt dhe menjëherë shtypini. 

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes sonë.Politika e privatësisëPolitika e Privatësisë.