Nasıl yardımcı olabiliriz?
Menu
SEPETİNİZ

Era 111 Special Për Qilima Të Veçantë Carpetyum Shampo Qilimi 20 Lt

Era 111 Special Për Qilima Të Veçantë Carpetyum Shampo Qilimi 20 Lt
Era 111 Special Për Qilima Të Veçantë Carpetyum Shampo Qilimi 20 Lt
Era 111 Special Për Qilima Të Veçantë Carpetyum Shampo Qilimi 20 Lt
Era 111 Special Për Qilima Të Veçantë Carpetyum Shampo Qilimi 20 Lt
Era 111 Special Për Qilima Të Veçantë Carpetyum Shampo Qilimi 20 Lt
Era 111 Special Për Qilima Të Veçantë Carpetyum Shampo Qilimi 20 Lt
Era 111 Special Për Qilima Të Veçantë Carpetyum Shampo Qilimi 20 Lt
Era 111 Special Për Qilima Të Veçantë Carpetyum Shampo Qilimi 20 Lt
Era 111 Special Për Qilima Të Veçantë Carpetyum Shampo Qilimi 20 Lt
Era 111 Special Për Qilima Të Veçantë Carpetyum Shampo Qilimi 20 Lt
Era 111 Special Për Qilima Të Veçantë Carpetyum Shampo Qilimi 20 Lt
Era 111 Special Për Qilima Të Veçantë Carpetyum Shampo Qilimi 20 Lt
Era 111 Special Për Qilima Të Veçantë Carpetyum Shampo Qilimi 20 Lt
Karakterıstıkat Që E Bëjnë Atë Të Përsosur
Lloji I Përdorimit Detyrë E Rëndë - Koncentrat
Performanca Niveli I Testuar - I Avancuar
Përshkrim I Veçantë Shampo e koncentruar për larjen e qilimave me shumë shkumë të prodhuar posaçërisht për kompanitë e larjes së qilimave. Qilim Era 111 Qilim shampo është prodhuar posaçërisht për Qilim Mëndafshi, Qilim Bambu, Qilim Leshi, Qilim Pambuku, Qilim Të Ashpër dhe Qilima Të Endura Me dorë.
Vendi I Përdorimit Ndërmarrjet profesionale Të Larjes Së Qilimave
Vendi I Prodhimit ITOB Organize Sanayi Bolgesi / Izmir / Turkey
1.482,00 ₺
Vergiler Hariç: 1.235,00 ₺


TE TJERA SPECIFIKIME TEKNIKE
Certifikata CEKa                        
Certifikata ISO 14001Ka                        
Certifikata ISO 9001-2018Ka                       
Raporti i Ndritshmerise
Ka                       
Miratimi i Ministrise se ShendetesiseKa                       
Licenca e ProdhuarKa                       

Shampo e koncentruar për larjen e qilimave me shumë shkumë të prodhuar posaçërisht për kompanitë e larjes së qilimave. Shampoja e qilimave Era 111 prodhohet posaçërisht për Qilim, Qilim Mëndafshi, Qilim Bambu, Qilim Leshi, Qilim Pambuku, Qilim Të Ashpër dhe Qilima të Endura me Dorë.

Vetëm për përdorim profesional.

Ky Shampo depërton thellë në sipërfaqen e qilimit, heq rrënjësisht papastërtitë dhe njollat. Në të njëjtën kohë, siguron që qilimat të kenë një pamje të ndritshme duke pastruar ngjyrat e tyre pa i zbehur dhe dëmtuar ato.

Karakteristika më e madhe e këtij Produkti është se I Jep Shkëlqim Qilimave.

Ka teknologji Të Neutralizimit të Erës.

+ Isshtë një produkt shumë ekonomik kur vlerësohet për sa i përket shkallës së përdorimit.

+ nuk kërkon përdorimin e zbutësit shtesë.

+ Shtë Një Produkt Teknik për Profesionistët.

+ Ka një kapacitet minimal larës prej 3000 m2 me 20 kg.

+ Possibleshtë e mundur të lani qilimin 1500 m2 me këtë përzierje duke vendosur 10 Kg në 1 ton ujë në ujëra të butë dhe duke e përzier plotësisht.

Para pastrimin para përpara të tepihëve, është më mirë të merrni pluhurin.

Shampjon Special për Tepihra Carpetyum, i prodhuar posaçërisht për tepihra të veçantë, është një produkt i konsentruar, kështu që rekomandohet të përdoret duke e shkrirë posaçërisht në ujë të ngrohtë, veçanërisht gjatë muajve të dimrit.

Përdoruesit e Lavatriçeve Automatike:

  • Me ujë të butë, vendosni 10 kg në një ton ujë dhe përziejini mirë. Me këtë përzierje, mund të larë 1500 m² tepih në lavatriçen tuaj automatike. Mund të rregulloni cilësimet e makinës tuaj sipas këtyre proporcionave.

Përdoruesit e Makinave Dorës:

  • Me ujë të butë, vendosni 10 kg në një ton ujë dhe përziejini mirë. Me këtë përzierje, mund të larë 1500 m² tepih.
  • Larë tepihra të bërë dorazi dhe të yndyrshëm, dhe pasi ti larë, shtypini menjëherë.
Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes sonë.Politika e privatësisëPolitika e Privatësisë.