Nasıl yardımcı olabiliriz?
Menu
SEPETİNİZ

Era 111 My Todays Parfum Qilimi 20 Lt

Era 111 My Todays Parfum Qilimi 20 Lt
Era 111 My Todays Parfum Qilimi 20 Lt
Era 111 My Todays Parfum Qilimi 20 Lt
Era 111 My Todays Parfum Qilimi 20 Lt
Era 111 My Todays Parfum Qilimi 20 Lt
Era 111 My Todays Parfum Qilimi 20 Lt
Thırrnı Për Një Zbrıtje Të Veçantë
Era 111 My Todays Parfum Qilimi 20 Lt
Era 111 My Todays Parfum Qilimi 20 Lt
Era 111 My Todays Parfum Qilimi 20 Lt
Era 111 My Todays Parfum Qilimi 20 Lt
Era 111 My Todays Parfum Qilimi 20 Lt
Era 111 My Todays Parfum Qilimi 20 Lt
Era 111 My Todays Parfum Qilimi 20 Lt
Karakterıstıkat Që E Bëjnë Atë Të Përsosur
Dallimet Që Bien Në Sy Thelbi i Bazuar në Ujë, Shpërthimi i Teknologjisë Mikrokapsule, Fusnotë e Lartë, Aromë e Përhershme, Veçori e Lirë e Shkallës
Lloji I Përdorimit Industriale
Performanca Qëndrueshmëri E Lartë
Përshkrim I Veçantë Xhenxhefili, Trëndafili, Kardamomi dhe Tarragoni krijuan një kombinim interesant me ananasin në notat më të mira. Në Shënimet e Mesme dhe të Fundit, Kanella, Vetiver, Cedar Tree, Sandalwood, Oak Moss, Musk dhe Tonka Beans Krijo një efekt të këndshëm të thellësisë.
Vendi I Përdorimit Ndërmarrjet profesionale Të Larjes Së Qilimave
Vendi I Prodhimit ITOB Organize Sanayi Bolgesi / Izmir / Turkey
2.130,00 ₺
Vergiler Hariç: 1.775,00 ₺

Mevcut Seçenekler:


TE TJERA SPECIFIKIME TEKNIKE
Certifikata CEKa                        
Certifikata ISO 14001Ka                        
Certifikata ISO 9001-2018Ka                       
Aprovimi i Ministrit të ShëndetësisëKa                       
Licenca e ProdhimitKa                       


Ju mund të kontaktoni konsulentët tanë të klientëve për të blerë parfume qilimash me një zbritje të mëtejshme sesa çmimi që shihni këtu


+ Shpërthimi i erës MICROCAPSULATED.

+ Fusnota e lartë.

+ Përherë aromatik.

+Nuk lë njolla.

MY TODAYS : Kjo aromë e jona thotë se është koha për ata që kujdesen për cilësinë. Personaliteti, karakteri, stabiliteti janë në këtë aromë...

  • Përdoret për tepih, perde, rroba dhe aromatizim në çdo ambient.
  • Përdoret duke shpërndarë në vendin ku do të aplikohet.
Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes sonë.Politika e privatësisëPolitika e Privatësisë.