Nasıl yardımcı olabiliriz?
Menu
SEPETİNİZ

Shampo Për Kolltuk

Era 111 Matik Seat Tapiceri Pastrues 20 Lt Era 111 Matik Seat Tapiceri Pastrues 20 Lt
Bestsellerët
Model: MTKKOLTK20LT
+ Shtë Një Produkt shumë Efektiv i përdorur në Aplikimet Profesionale të Larjes së Sediljeve.+ Jep Shkëlqim+ Lehtë Për T'u Shpëlarë+ Shkuma Është E Rregullueshme..
1.578,00 ₺
Vergiler Hariç:1.315,00 ₺
Model: DURUSOL20LT
+Meqenëse shpëlarja e ujit nuk mund të bëhet në aplikimet ku kërkohet larja e qilimave dhe larja e sediljeve me + Makina, eliminon mbetjet e detergjentit nëse tretësira shpëlarëse përdoret për neutralizim.+ E bën sediljen ose tapetin të duket më i ndritshëm.+ Parandalon të vjellat e njollave pas lar..
1.350,00 ₺
Vergiler Hariç:1.125,00 ₺
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)
Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes sonë.Politika e privatësisëPolitika e Privatësisë.