Nasıl yardımcı olabiliriz?
Menu
SEPETİNİZ

Produkte Të Tjera Ndihmëse

Model: KOMPONENT5LT
Komponenti i Replikimit të Shampove të Tapetit përdoret në procesin e riprodhimit të Era 111 Super Naturemax Shampo Qilimi.Një kuti ju lejon të merrni dy bombola të produktit nga produkti.Sabuncuoğlu Kimya A. S. Është një produkt R&D që është studiuar në laboratorë për shumë vite.Ai siguron stab..
552,00 ₺
Vergiler Hariç:460,00 ₺
Model: PERFORMANSKOMPONENT5LT
+ Shtë Një Produkt Inovativ i Krijuar për të Zvogëluar Sasinë e Shamponit në Ujërat e Forta (Shkumës) dhe Për të Përmirësuar Performancën e Shamponit.+ Rrit Përqindjen e Shkëlqimit Të Qilimave në Aplikimet e Larjes së Qilimave.+ Era 111 ka një formulim që do të funksionojë së bashku me Shamponët E Q..
1.278,00 ₺
Vergiler Hariç:1.065,00 ₺
Model: DURUSOL20LT
+Meqenëse shpëlarja e ujit nuk mund të bëhet në aplikimet ku kërkohet larja e qilimave dhe larja e sediljeve me + Makina, eliminon mbetjet e detergjentit nëse tretësira shpëlarëse përdoret për neutralizim.+ E bën sediljen ose tapetin të duket më i ndritshëm.+ Parandalon të vjellat e njollave pas lar..
1.350,00 ₺
Vergiler Hariç:1.125,00 ₺
Model: OPTKIR20LT
+ Përforcimi është Agjenti Larës.+ Përdoret si Agjent Shërues Për Të Gjitha Llojet E Papastërtive Të Qilimave dhe Tekstilit+ Mund të Përdoret gjithashtu për Blindin E Rulit dhe Larjen e Sediljeve...
1.800,00 ₺
Vergiler Hariç:1.500,00 ₺
Model: CAMASIR20LT
Përdoret për të larë të gjitha rrobat, batanijet dhe jorganët në lavatriçe industriale dhe shtëpiake..
2.298,00 ₺
Vergiler Hariç:1.915,00 ₺
Model: STRONGER5KG
+ Përdoret me Qëllim Të Rregullimit të Ngjyrave që Përzihen në Qilima Leshi të Endura Me Dorë si rezultat i Larjes Jo të Duhur.+ Aplikimi dhe Koha E Pritjes gjatë Aplikimit Kërkojnë Një Përvojë të caktuar.+ Punon Duke Krijuar Reduktim Holistik Të Ngjyrave Në Qilim.+ Për shkak Se Era 111 Stronger Rre..
1.782,00 ₺
Vergiler Hariç:1.485,00 ₺
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)
Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes sonë.Politika e privatësisëPolitika e Privatësisë.