Nasıl yardımcı olabiliriz?
Menu
SEPETİNİZ

Era 111 Shampo Për Qilima Leshi Të Endura Me Dorë 30 Lt

Era 111 Shampo Për Qilima Leshi Të Endura Me Dorë 30 Lt
Era 111 Shampo Për Qilima Leshi Të Endura Me Dorë 30 Lt
Era 111 Shampo Për Qilima Leshi Të Endura Me Dorë 30 Lt
Era 111 Shampo Për Qilima Leshi Të Endura Me Dorë 30 Lt
Era 111 Shampo Për Qilima Leshi Të Endura Me Dorë 30 Lt
Era 111 Shampo Për Qilima Leshi Të Endura Me Dorë 30 Lt
Era 111 Shampo Për Qilima Leshi Të Endura Me Dorë 30 Lt
Era 111 Shampo Për Qilima Leshi Të Endura Me Dorë 30 Lt
Era 111 Shampo Për Qilima Leshi Të Endura Me Dorë 30 Lt
Karakterıstıkat Që E Bëjnë Atë Të Përsosur
Dallimet Që Bien Në Sy Ajo Jep Shkëlqim Të Lartë. (Miratohet Raporti I Ndriçimit Të Universitetit Ege.) Shpëlahet Lehtë. Nuk Lë Mbetje Ngjitëse. Është e Pasur me Shkumë. Me Formulën E Tij Aktive Të Shkumës, Ajo Mbart Papastërti nga Fundi në Sipërfaqe. Kjo I Bën Ngjyrat Të Duken Të Gjalla. Antshtë antistatike-Antialergjike. Zbutësi është Shtesë. Është Ekonomik me Kosto Të Ulët Përdorimi.
Lloji I Përdorimit Detyrë E Rëndë - Koncentrat
Performanca Niveli I Testuar - I Avancuar
Vendi I Përdorimit Ndërmarrjet profesionale Të Larjes Së Qilimave
Vendi I Prodhimit ITOB Organize Sanayi Bolgesi / Izmir / Turkey
2.430,00 ₺
Vergiler Hariç: 2.025,00 ₺


TE TJERA SPECIFIKIME TEKNIKE
Certifikata CEKa                        
Certifikata ISO 14001Ka                        
Certifikata ISO 9001-2018Ka                       
Raporti i Ndritshmerise
Ka                       
Miratimi i Ministrise se ShendetesiseKa                       
Licenca e ProdhuarKa                       

Era 111 Shampo Për Qilima Leshi Të Endura Me Dorë është një produkt me efekt të lartë i formuluar posaçërisht për të siguruar që qilimat të pastrohen nga pluhuri, papastërtitë, njollat dhe ndotësit e tjerë në proceset Industriale të Larjes së Qilimave.

Procesi nuk Lejon Përzierjen E Ngjyrave Në Larjet e Brendshme

Vetëm për përdorim profesional.

Ky Shampo depërton thellë në sipërfaqen e qilimit, heq rrënjësisht papastërtitë dhe njollat. Në të njëjtën kohë, siguron që qilimat të kenë një pamje të ndritshme duke pastruar ngjyrat e tyre pa i zbehur dhe dëmtuar ato.

SHAMPO PËR QILIMA LESHI TË ENDURA ME DORË ERA 111

Në proceset Industriale Të Larjes Së Qilimave: është një produkt me ndikim të lartë i formuluar posaçërisht për të siguruar që qilimat të pastrohen nga pluhuri, papastërtitë, njollat dhe ndotësit e tjerë.

Vetëm për përdorim profesional.

Ky Shampo depërton thellë në sipërfaqen e qilimit, heq rrënjësisht papastërtitë dhe njollat. Në të njëjtën kohë, siguron që qilimat të kenë një pamje të ndritshme duke pastruar ngjyrat e tyre pa i zbehur dhe dëmtuar ato.

Shampot e Qilimave Era 111 janë një zgjedhje ideale për bizneset që ofrojnë shërbime Profesionale Të Larjes së Qilimave. Shtë një ndihmës i domosdoshëm për mijëra biznese në të gjithë botën.

Shtë i përshtatshëm për shumë lloje të ndryshme qilimash, veçanërisht qilima makinerish.

Karakteristika më e madhe e këtij Produkti është se I Jep Shkëlqim Qilimave.

Ka teknologji Të Neutralizimit të Erës.

+ Përdoret për larjen industriale të Qilimave Të Makinerive dhe Të gjitha Llojeve të Qilimave Prej Leshi të endura me Dorë.

+ Në 10 vitet e fundit, qindra Tonë prodhim janë siguruar nga ky produkt për Gjelin e Detit dhe Dhëmbët Vendas.

+ Isshtë një produkt shumë ekonomik kur vlerësohet për sa i përket shkallës së përdorimit.

+ nuk kërkon përdorimin e zbutësit shtesë.

+ Shtë Një Produkt Teknik për Profesionistët.

+ Ka një kapacitet minimal të larjes së qilimave prej 5000 m2 me 30 kg.

+ Possibleshtë e mundur të lani qilimin 1650 m2 me këtë përzierje duke vendosur 10 Kg në 1 ton ujë në ujëra të butë dhe duke e përzier plotësisht.

Le të larët tapet dhe karriget me dorë, lani ato një herë, lani ato shpejt dhe shtypini menjëherë.

Paraprakisht, për të pastruar pluhurin e tapeteve para larjes do të sjellë rezultate më të mira. Shampjon për Tepihra El-Dokuma Yün është një produkt i konsentruar, kështu që veçanërisht në muajt e dimrit rekomandohet të përdorni atë duke e shkrirë në ujë të ngrohtë.

Përdoruesit e Lavatriçeve Automatike:

  • Me ujë të butë, vendosni 10 kg në një ton ujë dhe përziejini mirë. Me këtë përzierje, mund të larë 1650 m² tepih në lavatriçen tuaj automatike. Mund të rregulloni cilësimet e makinës tuaj sipas këtyre proporcionave.

Përdoruesit e Makinave Dorës:

  • Me ujë të butë, vendosni 10 kg në një ton ujë dhe përziejini mirë. Me këtë përzierje, mund të larë 1650 m² tepih.
Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes sonë.Politika e privatësisëPolitika e Privatësisë.