Nasıl yardımcı olabiliriz?
Menu
SEPETİNİZ

Era 111 Florone 111 Parfum Qilimi 5 Lt

Era 111 Florone 111 Parfum Qilimi 5 Lt
Era 111 Florone 111 Parfum Qilimi 5 Lt
Era 111 Florone 111 Parfum Qilimi 5 Lt
Thırrnı Për Një Zbrıtje Të Veçantë
Era 111 Florone 111 Parfum Qilimi 5 Lt
Era 111 Florone 111 Parfum Qilimi 5 Lt
Era 111 Florone 111 Parfum Qilimi 5 Lt
Era 111 Florone 111 Parfum Qilimi 5 Lt
Karakterıstıkat Që E Bëjnë Atë Të Përsosur
Dallimet Që Bien Në Sy Esencë e pastër me bazë vaji. Me fusnota të larta. Përgjithmonë aromatik. Tipar pa njolla.
Lloji I Përdorimit Industriale
Performanca Qëndrueshmëri E Lartë
Përshkrim I Veçantë Aromët e luleve janë ndër preferencat e domosdoshme të aromës së të gjithëve. Aroma fillon me Apple dhe Shënime Tropical Fruit, vazhdon me Ylang Ylang dhe Jasmine në Middle Notes dhe përfundon me Woody Notes dhe Amber Touch.
Vendi I Përdorimit Ndërmarrjet profesionale Të Larjes Së Qilimave
Vendi I Prodhimit ITOB Organize Sanayi Bolgesi / Izmir / Turkey
3.480,00 ₺
Vergiler Hariç: 2.900,00 ₺

Mevcut Seçenekler:


TE TJERA SPECIFIKIME TEKNIKE
Certifikata CEKa                        
Certifikata ISO 14001Ka                        
Certifikata ISO 9001-2018Ka                       
Aprovimi i Ministrit të ShëndetësisëKa                       
Licenca e ProdhimitKa                       


Ju mund të kontaktoni konsulentët tanë të klientëve për të blerë parfume qilimash me një zbritje të mëtejshme sesa çmimi që shihni këtu


+ Fusnota e lartë.

+ Përherë aromatik.

+Nuk lë njolla.


Florone 111: Ka fakte që janë të pamundura për t’u ndryshuar. Florone e thotë këtë të vërtetë; Burrat i duan aromat e grave dhe gratë i duan aromat e burrave. Parfumerët me famë botërore kanë punuar për këtë kauzë për një shekull. 


Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes sonë.Politika e privatësisëPolitika e Privatësisë.